Image


    Записатися на консультацію






    IT Support Services

    divider

    Психотерапевт Тетяна Лебедєва. Короткотермінове консультування та тривала психотерапія.

     

    психотерапевт в Запоріжжя Лебедєва Тетяна

     

    Я психолог-психотерапевт, що працює у гуманістичній традиції, якщо точніше – у клієнт-центрованому напрямку. Це означає, що ваша особистість, почуття та переживання, які ви відчуваєте в даний момент, стоять на першому місці. На відміну від психоаналізу, ми не будемо концентруватися на дослідженні раннього дитинства та пошуках впливу цих подій на особистість (але якщо це для вас важливо, безумовно, обговоримо). Як реакція на психоаналіз давно з’явився погляд, що ми – це не тільки свідомість, у нас є ще тіло і почуття. Ми можемо торкнутися людини не тільки через несвідоме, чим і будемо займатися на терапевтичних сесіях через спілкування.

    У деяких випадках люди прагнуть знайти допомогу через гнітюче почуття депресії або тривоги, труднощі з концентрацією уваги, незадоволеність у роботі або неможливість побудувати задовільні відносини.

    Іноді люди звертаються до мене за допомогою з конкретних причин, таких як панічні атаки, фізичний біль або дискомфорт без видимих медичних причин, фобічна тривога або через проблеми зі сном або сексуальністю. Сразу оговорюсь, що не всі ці проблеми можуть бути вирішені за допомогою терапії, іноді потрібне медикаментозне втручання та робота з психіатром (яким я не є). У таких випадках я триматиму ситуацію під контролем і, можливо, порекомендую звернутися до психіатра.

     

    Я надаю психотерапевтичні послуги для вирішення проблем:

     

    • Психоемоційних порушень (тривога, страхи, панічні атаки, депресивні стани, роздратованість, втрата рівноваги, почуття вини, образа, душевні травми, дефіцит любові та щастя).
    • Впливу психологічного здоров’я на самопочуття (психосоматика, порушення сну, роздратованість, зриви, головні болі).
    • Впливу психоемоційного стану на відносини (сварки, переживання, ревнощі, страх знайомств).
    • Взаємозв’язку формування самооцінки та досягнення поставлених цілей (проблеми на роботі, труднощі в кар’єрі, бар’єри спілкування, нерішучість).

     

    Що таке клієнт-центрована психотерапія

    Клієнт-центрована психотерапія була розроблена Карлом Роджерсом як альтернативний метод біхевіоральної психотерапії та психоаналізу. Її основна задача – зрозуміти самосприйняття клієнта, щоб розібратися у проблемах, що виникають у його житті. Перевагою цього методу є можливість працювати з клієнтом на рівних, коли йому не нав’язується думка з боку, а надходить підказка до самостійного вирішення проблеми.

    Роджерс неодноразово формулював свою концепцію у вигляді короткого викладу основних гіпотез. Загалом основні тези звучать так:

    • Людина містить у собі величезний ресурс для розуміння самого себе, зміни свого способу існування та поведінки в бік більшої незалежності та інтеграції.
    • У відносинах із певним кліматом цей потенціал може бути розкритий і використаний для особистісного зростання, що в кінцевому підсумку приведе до зміни та розвитку особистості.
    • Якість відносин має центральне значення для всього терапевтичного процесу.

     

    Як я працюю з клієнтами

    Я допомагаю розібратися у своєму внутрішньому Я, щоб мати можливість вийти не тільки з виниклої ситуації, але і навчитися вирішувати проблеми в майбутньому.

    В результаті консультацій психотерапевта ви зможете зрозуміти своє Я, що дозволить знайти баланс між вашим сприйняттям зовнішнього світу та внутрішніми устремліннями. Це дасть можливість відчути ту задоволеність і гармонію від того, що відбувається, якої вам не вистачало, а отже, викликало агресію, гнів, дратівливість, відчай, комплекси, апатію, безвихідь.

    Навіть якщо ваша ситуація не схвалюється оточуючими, у моєму кабінеті все інакше — тут панують доброзичливість, прагнення зрозуміти і прийняти.

     

    Консультяція психотерапевта

     

    Під час консультації я намагаюся підвести клієнта до повного і самостійного усвідомлення своєї відповідальності. Клієнт сам повинен прийняти рішення, по відношенню до чого чи до кого вважати себе відповідальним, за що нести відповідальність. Я не нав’язую клієнту моральні оцінки, не кажу про те, що правильно, а що ні. Клієнту самому доводиться вирішувати, як розуміти життєву ситуацію, як тлумачити складні моменти, як і за що відповідати перед своєю совістю і перед суспільством.

    Якщо у вас є намір бути успішнішим і щасливішим, якщо ви готові нести відповідальність за своє життя, то я готова допомагати вам.

     

    Як проходить консультація психотерапевта?

    Під час першої зустрічі ми познайомимося, обговоримо причину вашого звернення, з’ясуємо, над чим будемо працювати.

    Ви говорите тільки те, що вважаєте за потрібне. Якщо після першої зустрічі я розумію, що можу бути вам корисною і вам комфортно взаємодіяти зі мною, то ми продовжуємо роботу.

    У процесі психотерапевтичної роботи доводиться торкатися «болючих» місць, без цього не обійтися. Від себе можу гарантувати повагу до вас і дбайливе ставлення до ваших почуттів, я ніколи не стану вас квапити. На прийомі ви самі вибираєте, про що говорити, і самі визначаєте темп консультацій.

    Я допоможу вам «почути» себе. Я не буду спотворювати або критикувати ваші емоції і почуття — ви побачите їх зі сторони такими, які вони є насправді.

    Все інше — наодинці за зачиненими дверима.

     

    Скільки сеансів потрібно, щоб вирішити проблему?

    Тривалість психотерапевтичної роботи залежить від конкретної ситуації, складності проблеми, готовності клієнта до змін. Іноді терапія розтягується на кілька місяців, але, як свідчить моя практика, результат завжди вартий інвестованого часу та зусиль.

    Люди, які обирають цей вид допомоги, найчастіше зустрічаються зі своїм терапевтом раз на тиждень і можуть залишатися у терапії протягом кількох місяців. Кожна консультація триває 60 хвилин. Регулярні зустрічі протягом тривалого часу дозволяють обом сторонам краще пізнати одне одного і вступити у терапевтичні відносини, що відкриває особливий простір для емоційних відкриттів.

     

    Як записатися на прийом?

    Я ціную ваше рішення прийти на консультацію і розпочати спільну роботу над покращенням якості вашого життя. Пропоную вам домовитися про зустріч по телефону або за допомогою електронної пошти — можете написати мені листа прямо зараз або зателефонувати в робочий час.

    Адреса електронної пошти та інші дані є в розділі «Контакти». Якщо вам потрібна порада, який тип консультації обрати, або ви хочете поставити загальні питання щодо процесу чи формату, це можна зробити, зателефонувавши або відправивши лист на електронну пошту або на Facebook. Усі листи я особисто читаю. Вартість консультації психотерапевта вказана тут.